خرید به صورت عمده

پس از گذشت چندین سال از شروع رسمی فعالیت فروشگاه اینترنتی آشپزخونت تمام مشکلات تهیه اجناس با توجه به نوسانات شدید بازار کشور، آشپزخونت در جایگاهی قرار گرفته است که با بسیاری از تولید کنندگان و واردکنندگان دست اول بازار تجارت ایران ارتباط دارد و اجناس خود را به صورت مستقیم از آنها تهیه می‌کند. 

با توجه به مشکلات عدیده و سختی‌هایی که در راه خرید عمده همواره داشته‌ایم و درک این نیاز از بازار اقتصاد کشور، تصمیم گرفتیم تا از سال 1399، فروش عمده محصولات خود را نیز با همان کیفیت ارائه خدمات خرده فروشی آغاز کنیم و از این طریق بتوانیم به مغازه داران، فروشندگان عمده، فروشگاه های اینترنتی و سازمان ها، امکان خرید عمده انواع اجناس خانه و آشپزخانه را با کمترین قیمت بازار و با سهولت انتخاب ارائه کنیم. 

در این بین باید توجه داشت که پلتفرم فعالیت آشپزخونت، همواره ارائه محصولات با کم‌ترین سود و قیمت ممکن به مشتریان نهایی است.

لذا قیمت محصولاتی که در این بخش عرضه می‌شوند، با توجه به شیوه فعالیت آشپزخونت(فروش کالا به قیمت عمده و دریافت سود حداقلی)، تفاوت چشم گیری با قیمت های عرضه شده روی وب‌سایت به صورت خرده فروشی ندارد، اما محصولات عمده به صورت روزانه به فروش نمی‌رسند و تا پایان موجودی قابل خرید و تامین هستند. 


برخی از اطلاعات لازم در خصوص فروش عمده:

1- ارسال محصولات در این نوع از فروش رایگان نیست و شامل هزینه ارسال می‌شود.

2- خرید در این بخش تنها به صورت عمده و کارتنی به فروش خواهد رسید و هر محصول محدودیت حداقل و حداکثر خرید خواهد داشت.

3- ارسال به شهرهای غیر از تهران، در این نوع فروش از طریق باربری خواهد بود.

4- فروش عمده تنها به صورت نقدی خواهد بود.


برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن: 246 26 910 - 021 و 247 26 910 - 021

شماره تلفن همراه: 954 64 73 0912

پست الکترونیک: ashpazkhoonat@gmail.com

آدرس: تهران، میدان شوش، خیابان صابونیان (بازار بلور فروش‌ها)، مجتمع اداری تجاری پرنسا، طبقه پنجم، واحد 507